Стен Ваврінка – Данило Медведєв. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:30, 03 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Стен Ваврінка – Данило Медведєв в чвертьфіналі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у вівторок, 3 вересня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі швейцарець переможе.

Чесно кажучи, є у мене великі сумніви з приводу перспектив Данила Медведєва в цій зустрічі. Мені здається, забирає у нього сили вся ця історія з уболівальниками. Можливо, я не права, але виглядає він зараз не так переконливо, як на турнірах до US Open. Мабуть, зараз тиск вже серйозніший, тому що його стали вважати одним з фаворитів. Припускаю, що сил залишилося уже не так і багато. Все-таки дуже багато матчів він провів до старту US Open. Але не так легко він рухається, помилок стало більше. Ця історія з судомами виникла.

Що стосується Ваврінки, то, напевно, ніхто не вірив, що він пройде зараз Джоковича, але травма завадила Новаку. Вона ж заважає адекватно оцінити якість тенісу Стена. А починав турнір не дуже переконливо швейцарець. Були проблеми з Сіннером, з Шарді. Та навіть з Лоренці легко не було. Але мені здається, що досвіду на такій стадії у Ваврінки більше, він краще знає, як підводити себе до таких ігор. Ну і фізично йому простіше буде. Він так багато не грав, як Медведєв.

Ризикну поставити на перемогу Стена.

Ординар: Програш
US Open - 2019. Чвертьфінал
20:30/3 вер
Стен Ваврінка - Данило Медведєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0