Стефанос Циципас – Хольгер Руне: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

15:30, 14 лис 2023
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Підсумкового турніру ATP 2023, де між собою зіграють Стефанос Циципас – Хольгер Руне.

Стефанос Циципас

Циципас провів нерівний сезон, з постійними перепадами в грі. Багато в чому на грі тенісиста позначилися романтичні стосунки з Бадосою, після початку яких у грека почався тривалий спад. В останні тижні Стефанос додав, показовим став «Мастерс» у Парижі. Це один із перших турнірів за довгий час, коли Циципас почав діяти на корті стабільно. Попри всі труднощі Циципасу вдалося кваліфікуватися на Підсумковий турнір, який розпочався для тенісиста з поразки Сіннеру.

Циципас завжди виділявся надійним одноручним бекхендом, за допомогою якого він і тримав м’яч у корті, і загострював. Нічого подібного не можна сказати зараз, грек серіями помиляється при ударах зліва. Стефанос залишається різноплановим гравцем, який діє на корті за ситуацією, особливо успішно йому вдається збивати темп і ритм матчу. Слід виокремити й варіативну подачу Ціціпаса, яка дозволяє йому домінувати на своїх геймах.

Хольгер Руне

У 2023 році Руне кілька місяців боровся з проблемами зі здоров’ям. Тенісист виграв один титул та неодноразово проходив у фінальні стадії великих змагань, завдяки чому дебютував у топ-10 рейтингу ATP-туру. Коли у Хольгера почався спад, він одразу ж вдався до змін. Руне почав тренуватися з легендою тенісу і досвідченим наставником Борисом Беккером. Співпраця триває кілька тижнів, але прогрес у грі Хольгера очевидний.

Руне виділяється швидкістю, пластичністю і роботою ніг. Хольгер уже у 20 років є одним із найкращих гравців на прийомі. Тенісист часто практикує активний прийом, при цьому допускаючи мінімум помилок. У Руне немає явних слабких сторін, коли він в оптимальній формі, то здатний підлаштуватися під будь-яку гру суперників.

Розбір поєдинку

Циципас додав, він частково налагодив бекхенд і другу подачу. Цього виявилося достатньо, щоб скоротити кількість помилок. Руне відіграв на високому рівні проти Джоковича. Але в Хольгера проблеми ті самі, він не здатен весь матч провести без спаду в грі. Тому очікую боротьби, адже шанси рівні. Варто поставити й на подвійні Циципаса.

Ординар: Повернення
Підсумковий турнір ATP 2023
15:30/14 лис
Стефанос Циципас - Хольгер Руне
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
Підсумковий турнір ATP 2023
15:30/14 лис
Стефанос Циципас - Хольгер Руне
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі