Стефанос Ціціпас – Олександр Звєрєв. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:00, 13 лис 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Стефанос Ціціпас – Олександр Звєрєв в груповому раунді Підсумкового турніру ATP, що проходить в Лондоні.

Обидва тенісисти в перших своїх матчах піднесли сенсації, по-хорошому здивували. Але, напевно, їхні суперники зараз вже не такі свіжі, як були під час того ж US Open. Медведєв довгу серію без поразок провів, Надалю взагалі потрібно більше часу для відпочинку, і у нього зараз є травма.

Мені все-таки здається, що тут перевага буде у Звєрєва. Він дуже здорово подавав в матчі з Надалем, зробив багато ейсів, позбувся подвійних помилок. Він став небезпечнішим на своїй подачі. Так, Звєрєв захищає багато очок, він переможець турніру, це повинно тиснути. Але, судячи з усього, він в хорошому стані, впевнений в собі. А у Ціціпаса перемога над Медведєвим могла відняти дуже багато емоцій. Він дуже хотів виграти, там була принципова зустріч. Стефанос Медведєва ніколи не перемагав.

Думаю, Звєрєв повинен бути трохи свіжішим в плані емоцій. Він більше звик грати на контратаках, і тут це може зіграти в плюс, покриття не найшвидше. Саша буде чекати помилок Ціціпаса, який грає в більш атакувальній манері, але менш стабільній.

Ординар: Програш
Підсумковий турнір ATP. Груповий раунд. 2-й тур
22:00/13 лис
Стефанос Ціціпас - Олександр Звєрєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0