Стефанос Ціціпас – Джон Ізнер: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:00, 04 чер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Стефанос Ціціпас – Джон Ізнер у третьому колі «Ролан Гаррос» у Парижі.

Я не думаю, що цей матч складеться дуже просто для Стефаноса Ціціпаса. Так, він один з фаворитів усього турніру, здорово пройшов перші кола, не віддавши жодного сету. Але Джон Ізнер зараз небезпечний і на ґрунті. Це ми бачили на турнірі в Мадриді, де він обіграв Баутіста-Агута та Рубльова. І в Парижі поки що без проблем рухається по сітці американець. Він також не програвав сетів, а пройшов земляка Куеррі й серба Країновіча. А Філіпа обіграти всуху на ґрунті не так вже й легко. Подача летить, працює, і вона дозволяє Джону активно грати й ризикувати на прийомі. Він небезпечний, як і інший гігант Райлі Опелка.

Припускаю, що в матчі буде зіграно більше 36.5 геймів. Важко буде Ціціпасу не втрачати концентрацію, а саме це потрібно, щоб виграти в трьох партіях. Обов’язково будуть моменти, які виб’ють грецького тенісиста з колії. Десь Ізнер відіграє брейк-пойнти ейсами, десь ризикне й влучить в розіграшах. Швидше за все, трьома сетами ця зустріч не обмежиться.

Бери участь у конкурсі до Євро-2020 з призовим фондом 17 500 гривень!

Ординар: Виграш
«Ролан Гаррос». 3-є коло
22:00/4 чер
Стефанос Ціціпас – Джон Ізнер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі