Стефанос Ціціпас – Андрій Рубльов. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

18:00, 27 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Стефанос Ціціпас – Андрій Рубльов в першому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у вівторок, 27 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Рубльов візьме мінімум два сети.

Неймовірно захоплююча зустріч, чекаю на неї із нетерпінням. Можна сказати, що жереб був несправедливий до обох гравців. Ніхто з них точно не зрадів. Але Андрій поки не входить в посів, хоча стрімко додавав у рейтингу в останні півтора місяці.

Про успіхи Рубльова всі знають. Спочатку був фінал в Гамбурзі. Потім запам’яталося всім його просування по сітці Цинциннаті, де він один за одним обіграв Вавринку і Федерера, не віддавши жодного сету. Слідом ще чвертьфінал у Вінстон-Селемі був, там він поступився Денису Шаповалову. Але, можливо, й на краще, що там він не дійшов до кінця. Був час, щоб прилетіти в Нью-Йорк, трохи освоїтися. Рубльов зараз у дуже хорошій формі. І, як ми пам’ятаємо, покриття в Нью-Йорку йому дуже підходить. Він тут уже був у чвертьфіналі.

Ціціпас якось в тінь пішов у другій частині сезону. На траві нічого не показав, вилетів відразу на Вімблдоні. На харді тільки у Вашингтоні далеко пройшов, а на «Мастерсах» двічі вилітав у перших колах, програючи Штруффу і Хуркачу. Напевно, щось вдалося напрацювати під час тренувальних сесій. Але мені бачиться, що Рубльов тут як мінімум дасть бій Стефаносу.

Поставлю на те, що Андрій візьме мінімум два сети.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 1-е коло
18:00/27 сер
Стефанос Ціціпас – Андрій Рубльов
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0