Ставки на спорт. «Зоря» – «Ворскла»: з думками про Манчестер?

19:30/24 вер '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч двох команд із верхньої частини турнірної таблиці.

Після матчу проти полтавців «Зоря» розпочне підготовку до матчу з «Манчестер Юнайтед» в Англії. За останній тиждень і в Юрія Вернидуба, і в його підопічних більше запитували саме про англійського суперника в Лізі Європи. Наставник скромно відповів на ці запитання у своїх інтерв’ю, однак потім додавав, мовляв, треба ще з «Ворсклою» зіграти. Проте всі мають усвідомлювати: для більшості (якщо не всіх) футболістів нинішньої «Зорі» шанс зіграти на «Олд Траффорд» може бути першим і останнім у житті. А тому навіть на підсвідомому рівні неможливо в процесі підготовки й тижневого циклу не думати про МЮ, неможливо сконцентруватися на сто відсотків на чемпіонаті, коли наступна подія в житті команди – планетарного масштабу.

У минулому сезоні «Ворскла» була аутсайдером протистояння, проте змогла в Запоріжжі обіграти підопічних Вернидуба, провівши один із найкращих матчів за часів Василя Сачка на чолі команди. Зрештою, можна говорити про те, що нинішні суперники – колективи приблизно одного рівня, з тією лише різницею, що «Зоря» витискає максимум зі своїх можливостей, а «Ворскла» відзначається нестабільністю та тривалим пошуком свого стилю та своєї гри. Зважаючи на ці чинники, пропоную поставити на те, що принаймні в одному з таймів гості переможуть свого опонента. Не вважаю полтавців аутсайдером матчу.

Ординар: Програш
«Зоря» – «Ворскла»
24.09.2016 19:30 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0