Ставки на спорт. «Зоря» – «Сталь»: гості продовжать тенденцію, та програють

17:00/10 вер '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч одного з лідерів – із середняком.

Матчі за участі «Сталі» в нинішньому сезоні – найменш результативні. Нічого в цьому дивного немає – команда ван дер Мейєра, а віднедавна – Галла забила всього тричі в шести турах. При цьому, команда в стартових турах грала, зокрема, проти обох грандів та «Дніпра» на виїзді, а відтак обирала обережну та захисну модель гри. Як результат, і «Динамо» Київ, і «Шахтар» перемогти «Сталь» змогли мінімально, і дотискали суперника лише наприкінці матчів, а загалом команда із Кам’янського в шести матчах пропустила сім разів.

«Зоря» ж у звітному турі має шанси наздогнати або навіть перегнати київське «Динамо», якщо столичні втратять очки в поєдинку з «Шахтарем». Непогана мотивація, чи не так? Відтак, переконаний, команда Юрія Вернидуба, маючи найкращий захист чемпіонату на рівні з «Шахтарем» (усього чотири пропущених м’чів, у «Динамо» – на один більше) буде грати з позиції сили та зможе забити у ворота «Сталі». Цього має вистачити для загальної перемоги.

Ординар: Програш
«Зоря» – «Сталь»
10.09.2016 17:00 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0