Ставки на спорт. «Вашингтон» – «Голден Стейт»: «Воїни» знищать «Чаклунів»

03:00/04 лют '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Вашингтон Візардс» на своєму полі прийме «Голден Стейт Ворріорс». «Воїни» повинні без особливих проблем пройти провальний захист «Чаклунів».

«Вашингтон» не може похвалитися успішним сезоном, а в останні два тижні взагалі команда розклеїлася, покладаючись винятково на Джона Уолла. Проте захисник самотужки поки не здатний перемагати в матчах, тому й довелося в минулих восьми боях зафіксувати шість поразок.

На своєму полі справи у «Чаклунів» йдуть ще гірше, ніж на виїзді – сім програшів у дев’яти матчах, причому в п’яти пропускалося мінімум 108 очок, а в поєдинку з кращим нападом редути столичного клубу можуть дуже швидко капітулювати. Захист «Вашингтона» дозволяє суперникам реалізовувати 47% кидків з гри, у тому числі 39% із-за дуги.

«Голден Стейт» продовжує бути не просто кращою атакуючою командою, яка в поточному сезоні поки програла всього чотири рази, але й ефективність нападу колективу Стіва Керра на найвищому рівні – 49% кидків з гри і 40% – із-за периметру. «Вашингтон», зовсім невиразно діючий в захисті, просто не зможе зупинити напад гостей, а в атакуючому плані все ж істотно поступається гостям з Окленда.

У цьому матчі цілком можна взяти перемогу «Ворріорс» з форою (-10,5). Нагадаємо, що «Чаклуни» програли п`ять поспіль домашніх очних битв і вісім з останніх дев’яти поєдинків. Періодами «Візардс» здатні на прорив, як, наприклад, в недавньому матчі з «Х’юстоном», проте «Голден Стейт» – занадто стабільний і збалансований колектив.

Ординар: Виграш
«Вашингтон» - «Голден Стейт»
04.02.2016 03:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0