Ставки на спорт. «Сталь» – «Металіст»: нерезультативна перемога господарів

14:00, 23 кві 2016

Анатолій Волков, прогнозист нашого сайту, журналіст Football.ua, пропонує поставити на перемогу «Сталі», однак – з невеликим тоталом голів.

У «Сталі» є перманентні проблеми з атакою: реалізація наразі перебуває на занизькому рівні, а матч проти «Шахтаря» був, радше, винятком із правила. Сам ван дер Меєр неодноразово акцентував на тому, що йому просто нікого ставити на вістря. Потому клуб таки підписав ще одного нападника, одначе поки проблема залишається невирішеною. З одного боку, господарі мають перевагу за підбором виконавців, а також двотижневу паузу без матчів, яка, найімовірніше, пішла дніпродзержинцям лише на користь (зазвичай так і буває, коли новий тренер отримує бонус у вигляді двох тижнів, які можна використати з тактичною користю, а тому простоєм у негативному значенні цього слова паузу для «Сталі» вважати не слід).

Окрім цього всередині «Металіста» на тижні відбулося стільки змін, що спрогнозувати і склад, і стиль, і рівень майбутньої гри у виконанні жовто-синіх просто неможливо. Призетко відмовився від послуг п’яти футболістів, які вважалися основними при Севидові. Однак цей крок не є авантюрою. Молодь, на яку покладатиметься новий наставник, неодмінно битиметься за тренера, з яким дуже успішно виступала в чемпіонаті U-21. А у гравців, які вже давно перебувають у першій команді, зі зміною тренера може з’явитися новий імпульс і мотивація. А тому не чекаю провалу від гостей. Гадаю, підопічні Призетка битимуться на полі, хоча й заздалегідь поступаються в класі супернику. При цьому, варто відзначити, що обидва виграні матчі за часів голландця «Сталь» закінчувала з однаковим рахунком – 1:0 (проти «Олімпіка» та «Говерли»). Якщо команда забиває першою, вона починає діяти значно обережніше, захищаючи позитивний результат.

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/23 кві
«Сталь» - «Металіст»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0