Ставки на спорт. «Штутгарт» – «Гамбург»: перемога залишиться за господарями

19:30/30 січ '16

Гра, яка закриватиме 19 тур в передостанній січневий день, обіцяє бути дуже цікавою. Бо «Штутгарт» на «Мерседес-Бенц Арені» не програє з 21 листопада. Бо «Гамбург» востаннє у гостях зазнавав поразки 2 жовтня

Звичайно, можна довго вести дискусію з того, хто зараз кого сильніший, але факт є фактом: «Шваби», яких багато хто вжевстиг відправитиу другунімецькулігу, зараз показують неймовірний футбол,успішнограючияк вдома, такі на виїзді. У цьому випадку не зовсімзрозуміло, які «козирі»в цій грі буде мати «Гамбург», адже поки що його«валіза»- це чинна серія із семи ігорбез перемог(у тому числі– чинна серія із п’яти поразок).

У свою чергу, господарі, навпаки, на протязі ось вже семи зустрічей не відчувають гіркоти поразки. Тут треба зауважити: якщо спочатку мова велася про те, що нічиї чергуються із перемогами, то в останніх двох поєдинках «Червоні» обов’язково були сильнішими за суперників. І якщо три очки в матчі з «Ганновером» до уваги брати й може й не треба (гра була товариською), то «вікторія» у Кельні заслуговує на повагу: «Штутгарт» виграв у цьому місті вперше за останні чотири роки.

Те що, «Штутгарт» має кращі позиції за «Гамбург» красномовно говорить і те, що востаннє «Ротгозе» перемагали у столиці «Мерседесу» у 2013-му році. Після цього повноцінні три очки були завойовані виключно господарями.

Наведені аргументи вказують на те, що ставка «переможе «Штутгарт» (коефіцієнт – 2.00), яку пропонує вельмишановна букмекерська контора William Hill є найактуальнішою.

 

Ординар: Виграш
Штутгарт – Гамбург
30.01.2016 19:30 ЕЕТ
Бундесліга
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0