Ставки на спорт. «Шальке» – «Гоффенгайм»: господарі переможуть

21:30/18 гру '15

Черговий, сімнадцятий тур, у Бундеслізі відкриється грою на «Фелтінс-Арені», де місцевий «Шальке» зустрінеться із головною футбольною командою Зінсгайма. Цей поєдинок, безумовно, гідний уваги, тому що команді Стевенса відступати вже, майже, нікуди.

З одного боку, назвати фаворита цього п’ятничного матчу дещо складно. Насамперед, тому що команди підходять до нього із різним психологічним настроєм. Так, у минулому турі «Кобальтові» програли у гостях «Аугсбургу», який до цього знаходився у зоні вильоту до Другої Бундесліги, а «Гоффенгайм» у той же час у себе на полі був сильнішим за завжди незручний «Гамбург», який у свою чергу зараз є середняком головного турніру Німеччини. Треба сказати, що завдяки цієї перемоги «Гоффенгаймом» було перервано восьмиматчеву серію без перемог, яка  розпочалася із 3-го жовтня.  В той же час «Шальке» до матчу в Аугсбургу не програвав уже чотири поєдинки (включно із матчем Ліги Європи), починаючи з 21-го листопада.

Але, якщо подивитися на те, як цього сезону «Шальке» грає вдома і як «Гоффенгайм» виступає у гостях, у голову  наполегливо закрадається думка, про те що «Кобальтові» без проблем повинні перемагати у цьому поєдинку. Так, команда Андре Брайтенрайтера у себе вдома має відчуття поразки. Навіть от «Кельна». Однак, це скоріш виняток, бо іншими командами які перемагали на «Фелтінс Арені» були дуже непрості «Боруссія» із Менхенглабаху і мюнхенська «Баварія». Тому, щось не дуже віриться, що «Гоффенгайму» із його єдиною гостьовою перемогою (яка, до речі, була зафіксована аж 26-го вересня) вдасться своєю грою «перекрити» ставку «господарі переможуть» (коефіцієнт – 1.67) від відомої букмекерської контори William Hill.

Ординар: Виграш
Шальке - Гоффенгайм
18.12.2015 21:30 ЕЕТ
Бундесліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0