Ставки на спорт. «Сан-Антоніо» – «Кліпперс»: «Вітрильники» програють «Шпорам»

02:30/06 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Сан-Антоніо Сперс» на своєму паркеті прийме «Лос-Анджелес Кліпперс». «Шпори» не дозволять собі програти два домашні матчі поспіль.

«Сперс» очікувано жваво почали сезон, вигравши чотири поєдинки поспіль, але потім в п’ятій зустрічі, що пройшла в Техасі, трапилася осічка в матчі з «Ютою», яка просто закидала триочковими команду Грегга Поповича. Однак напередодні «Сан-Антоніо» повною мірою реабілітувався за ту поразку, перемігши «Джаз» на виїзді.

Треба визнати, що Грегг Попович не любить використовувати весь бойовий склад в двох матчах за два дні, але давати відпочинок провідним виконавцям в домашній грі навряд чи зважиться. Більш того, поєдинок має бути проти серйозного суперника, який також виграв чотири з п’яти матчів.

Напередодні «Кліпперс» на виїзді обіграли «Мемфіс», тому також проведуть другу зустріч за два дні, але обидві битви будуть виїзними. Це серйозне навантаження, тим більше, що «Вітрильники» дуже слабо грають в Сан-Антоніо, а в поточному сезоні ще й мають проблеми з нападом.

«Шпори» в середньому за матч пропускають по 94 очка, тільки одного разу дозволивши опонентам набрати більше сотні. «Кліпперс» мають один з найгірших показник ефективності атаки з-за дуги і з середньої дистанції, тому команді Дока Ріверса при нинішньому стані буде складно пробити редути «Сперс».

У цьому матчі рекомендував би перемогу господарів поля з форою (-4,5). Нагадаємо, що на своєму полі «Сан-Антоніо» в минулих 29 очних зустрічах програв лише чотири рази. У минулому сезоні «Кліпперс» також не встояли в гостях у «Сперс».

Ординар: Програш
«Сан-Антоніо» - «Кліпперс»
06.11.2016 02:30 ЕЕТ
НБА. 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0