Ставки на спорт. «Сан-Антоніо» – «Даллас»: «Маверікс» уникнуть розгрому

02:00/18 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Сан-Антоніо Сперс» на своєму полі прийме «Даллас Маверікс». Дірк Новіцкі і компанія намагатиметься вчинити опір другій команді чемпіонату.

«Сан-Антоніо» набрав просто феноменальний хід. Навіть «Клівленд» на виїзді не зумів зупинити команду Грегга Поповича, яка виграла 23 матчі поспіль на своєму полі і 32-й з березня 2015 року. «Сперс» продовжують бути кращими в обороні, пропускаючи в середньому за зустріч по 89 очок, а всі свої домашні матчі виграли з середньою різницею у 16 очок.

Цей матч буде другою очнлю битвою на полі «Шпор». У листопаді «Даллас» гідно бився і поступився лише з різницею у п’ять очок. Треба визнати, що в останніх зустрічах перемоги «Сан-Антоніо» даються з великими труднощами, а «Маверікс» в останній грі видали дуже пристойний захист на виїзді проти «Чикаго».

Настрій гостей буде позамежним. У цьому немає ніяких сумнівів. Можливо, перемогти «Сперс» не вийде, але опір буде надано. «Даллас» виграв всього чотири з минулих 20-ти очних матчів, проте в цій грі на паркет вийде бойовий склад, який здатний потужно зіграти, як у нападі, так і в захисті.

На виїзді «Даллас» виграв три з останніх п’яти поєдинків, поступившись «Оклахомі» резервним складом. Тоді наставник «Мавс» дав відпочинок стартовій п’ятірці, що в підсумку призвело до розгрому від «Тандер», проте в битві зі «Шпорами» навряд чи буде поразка з великим рахунком. Варто взяти «Даллас» з форою (+11,5).

Ординар: Програш
«Сан-Антоніо» – «Даллас»
18.01.2016 02:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0