Ставки на спорт. «Сан-Антоніо» – «Бостон»: «Селтікс» дадуть відсіч

03:30/06 гру '15

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Сан-Антоніо Сперс» на своєму полі прийме «Бостон Селтікс». «Кельтам» цілком під силу встояти проти потужної оборони техасців.

«Сан-Антоніо» не може похвалитися кращим нападом в лізі, набираючи в середньому за матч по 98, 9 очка, що відповідає 20-му місцю, проте захист в нинішньому сезоні діє просто феноменально. У домашніх зустрічах «Сперс» в середньому пропускають по 83 очка, а всього по 88. Тільки «Шарлотт» і «Денвер» зуміли набрати більше 90 балів в гостях у «Шпор», а в минулих п’яти домашніх поєдинках команда Поповича не пропускала більше 88.

Саме за рахунок оборони і вдалося виграти вже 19 матчів поспіль на своєму полі, якщо брати до уваги і минулий регулярний чемпіонат. У середньому вдома «Сан-Антоніо» обігрує суперників з різницею в 15 очок, проте саме «Бостон» з його глибиною складу і досить якісною атакою здатний на опір.

«Селтікс» на виїзді виграли два матчі поспіль, набираючи мінімум 105 очок. Стільки «Бостон» відправив у кошик другої оборони ліги «Маямі». Відзначимо, що «зелені», як правило, грають командно, в середньому за гру віддаючи майже 25 передач, що відповідає третьому місцю, на якому також знаходиться «Сан-Антоніо».

У цьому матчі не буде жодного тиску на гостей. Від них ніхто не очікує сенсації, проте саме «Бостон» здатний не тільки на опір, але й на перемогу. Якщо раптом гра не піде у Леонарда, то напад «Шпор» може забуксувати. У цьому матчі варто ризикнути і взяти гостей з форою (+9).

Ординар: Виграш
НБА
03:30/6 гру
«Сан-Антоніо» – «Бостон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0