Ставки на спорт. «Сакраменто» – «Юта»: «Кінгс» перервуть серію поразок

05:00/09 гру '15

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Сакраменто Кінгс» на своєму полі прийме «Юту Джаз». Каліфорнійський клуб перед своїми вболівальниками намагатиметься перервати серію з трьох поразок поспіль.

«Сакраменто» поки не може показати стабільну гру. Після низки з трьох перемог поспіль у середині листопада в наступних 11-ти матчах «Королі» зуміли перемогти всього три рази, у тому числі програли в минулих трьох боях. Потрібно визнати наявність спаду в грі у ДеМаркуса Казинса, який набирає в середньому по 14 очок у минулих трьох матчах. Центровий сам зізнався, що команда програє саме через його дії.

Напевно перед своїми вболівальниками лідер «Кінгз» у відсутності Руді Гобера у складі “Юти” намагатиметься реабілітуватися і перервати серію поразок. Трохи здав і Рондо, який у минулій грі відзначився всього сімома очками і 10 підбираннями. У рідних стінах у нього є шанс знову повернутися на свій оптимальний рівень.

«Юта» чудово діє в захисті, але на виїзді редути не демонструють звичної стабільності. «Джаз» програли чотири з минулих шести гостьових битв, тричі пропустивши більше 102 очок. «Сакраменто» на своєму полі взяв чотири з шести минулих зустрічей і лише в одній набрав менше 97 очок. Якщо Казінс і Рондо вийдуть на свій рівень, то цілком варто чекати перемоги господарів поля. Більше того, лава запасних «Сакраменто» одна з лідерів у лізі, набираючи в середньому за матч по 41,7 очка. Рекомендую в цьому матчі взяти перемогу господарів поля з форою (-2).

Ординар: Виграш
«Сакраменто» - «Юта»
09.12.2015 05:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0