Ставки на спорт. «Орландо» – «Вашингтон»: «Маги» знімуть прокляття «Чаклунів»

02:00, 10 січ 2016

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Орландо Меджік» на своєму полі прийме «Вашингтон Візардс». «Маги» налаштовані перервати очну серію поразок з 11-ти матчів.

Принциповий для флоридского клубу поєдинок пройде на їх паркеті. «Орландо» ризикує в 12-й раз поспіль поступитися столичній команді, яка вже в цьому сезоні тричі обіграла підопічних Скотта Скайлза. Немає жодних сумнівів, що настрій «Меджік» буде позамежним і не завадить навіть факт проведення другого матчу за два дні.

«Орландо» напередодні на виїзді обіграв «Бруклін», перервавши серію з чотирьох поразок поспіль. Тепер у рідних стінах потрібно не тільки зупинити «Вашингтон», а й уникнути другої в сезоні серії з двох програшів поспіль. Перша трапилася на самому початку чемпіонату, коли не вдалося встояти проти «Чаклунів» і «Оклахоми».

Відзначимо, що цього разу проти Джона Уолла буде грати не Елфрід Пейтон, як в одному з минулих матчів, а Віктор Оладіпо. Захисник почав набирати форму і в останній грі набрав 20 очок. У той же час лідер «Візардс» чудово діє проти «Орландо», набираючи в рамках переможної серії в середньому по 19 очок і 11 передач, записавши на свій рахунок дев`ять дабл-даблів.

Однак зараз «Вашингтон» явно на спаді і також буде грати другий матч за два дні після домашньої поразки від «Торонто». Нагадаємо, що в семи других поєдинках «бек-ту-бек» матчів команда Уїтмена програла п’ять разів. Крім того, клуб зі столиці США програв три поспіль і п’ять з минулих шести битв. «Орландо», перемігши в п’яти з останніх восьми домашніх битв, просто зобов’язаний використати спад у грі суперника, щоб перервати неприємну для себе низку очних програшів. У цьому матчі варто взяти перемогу «Магів» з форою (-2).

Ординар: Програш
НБА
02:00/10 січ
«Орландо» – «Вашингтон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0