Ставки на спорт. «Орландо» – «Портленд»: «Блейзерс» програють «Магам»

02:00, 19 гру 2015

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Орландо Меджік» на своєму полі прийме «Портленд Трейл Блейзерс». Клуб з Орегона дуже слабо грає проти команд Східної конференції.

Після розгромної домашньої поразки від «Клівленда» «Орландо» зумів повною мірою реабілітуватися, перемігши на виїзді «Бруклін», а також вдома розібрався з «Шарлотт». В обох матчах «Маги» реалізовували більше половини кидків з гри. На своєму полі команда Скотта Скайлза діє вельми впевнено, поступившись лише в трьох з останніх 12-ти битв.

«Портленд» гідно б’ється з клубами Західної конференції, але зовсім провально виступає проти команд зі Сходу, поступившись у шести з минулих семи поєдинків. Це триває з кінця минулого сезону. Всього в минулих 11-ти боях з командами з Східної конференції вдалося здобути одну перемогу. В гостях підопічні Стоттса програла вже сім поспіль битв проти східних суперників.

На чужих паркетах «Портленд» поки не може зловити свій звичний ритм, програвши у трьох з останніх чотирьох матчів. У недавній битві проти «Оклахоми» Ліллард отримав невелику травму, але у грі з «Орландо» він повинен з’явитися на паркеті, хоча самотужки захисник не завжди врятовує свій колектив, тим більше проти такого збалансованого суперника з Флориди.

У цьому матчі рекомендував би взяти перемогу «Орландо» з форою (-5). «Меджік» не лише перебувають у гарному настрої, але ще й успішно діють саме проти «Портленда», перемігши в семи з минулих дев’яти домашніх очних матчів, у тому числі в останніх трьох.

Ординар: Виграш
НБА
02:00/19 гру
«Орландо» – «Портленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0