Ставки на спорт. «Оклахома-Сіті» – «Орландо»: «Тандер» жваво почнуть матч

02:00, 14 лис 2016

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Оклахома-Сіті Тандер» на своєму паркеті прийме «Орландо Меджік». «Маги» в гостях грають дуже слабо, а перша чверть їм дається ще складніше.

Навіть без Кевіна Дюранта і Серджа Ібака «Оклахома» відносно успішно розпочала сезон, вигравши шість з дев’яти матчів. На своєму полі старт був відмінним. Вдалося виграти перші чотири домашніх битви, але в минулих двох довелося капітулювати, хоча кожен раз «Тандер» намагалися зачепитися за перемогу.

Зрозуміло, що команда Біллі Донована навряд чи дозволить собі програти третій домашній поспіль матч, тим більше, що суперник видався далеко не найнебезпечніший. «Орландо» в гостях переміг лише раз в минулих чотирьох матчах. Вдалося здолати лише гіршу команду ліги, «Філадельфію». Тільки в тому переможному гостьовому матчі «Чарівники» зуміли подолати позначку в 100 очок.

У гостей просто може не вистачити атакувальної потужності й надійності редутів, щоб зупинити Рассела Вестбрука. Намагатиметься проявити себе і Віктор Оладіпо, якого влітку «Орландо» обміняв на Ібаку. Фору на «Оклахому» дають досить велику, тому в даному випадку варто придивитися саме до першої чверті.

Справа в тому, що «Тандер» майже завжди починають жваво, в середньому за першу чверть набираючи по 28 очок і виграючи з середньою різницею у 2,8 очка. А ось «Орландо» регулярно провалює старт поєдинків. «Маги» за перші 12 хвилин набирають в середньому по 21 очку і поступаються з різницею в сім очок. Рекомендував би взяти перемогу «Оклахоми» в першій чверті з форою (-3,5).

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
02:00/14 лис
«Оклахома-Сіті» - «Орландо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0