Ставки на спорт. «Нью-Орлеан» – «Бостон»: напад вийде на перший план

03:00/08 гру '15

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Нью-Орлеан Пеліканс» на своєму полі прийме «Бостон Селтікс». Обидві команди сповідують атакуючий стиль гри, тому є велика ймовірність результативної зустрічі.

Останнім часом «Нью-Орлеан» нарешті почав показувати результат хоча б на своєму полі. Жертвами «Пеліканів» стали «Клівленд» і «Сан-Антоніо», а також раніше капітулював «Даллас». У минулих шести домашніх битвах команда Елвіна Джентрі виграла чотири рази.

Вдома Ентоні Девіс і компанія в середньому за матч набирають по 110 очок, тоді як на виїзді показник різко знижується до 97-ми. Очевидно, що в матчі з «Бостоном» «Пеліканс» будуть налаштовані виключно на перемогу, так як «Кельти» проведуть вже четвертий матч поспіль на виїзді. Фізично і емоційно такі серії переживати іноді дуже важко.

Проте факт виїзних битв не надто турбує «зелених», які виграли два з останніх трьох поєдинків на чужих паркетах. У минулій зустрічі проти «Сан-Антоніо» команда Стівенса зуміла першою серед інших команд в поточному сезоні набрати більше ста очок. В цілому в останніх 10-ти гостьових зустрічах «Бостон» тільки одного разу зафіксував менше 97 очок, а сотню розміняв шість разів.

«Нью-Орлеан» не може похвалитися надійною обороною. Тільки в одній грі вдалося утримати суперника нижче сотні очок. Господарі діятимуть виключно за рахунок нападу, що із задоволенням підтримають гості, які мають досить глибоку лавку запасних. У цій битві рекомендував би взяти тотал матчу більше 213,5 очка. Якщо «Кельти» змогли накидати «Сперс» 105 очок, то «Пелікани» отримають не менше, а самі вони регулярно набирають більше сотні пунктів.

Ординар: Програш
«Нью-Орлеан» - «Бостон»
08.12.2015 03:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0