Ставки на спорт. «Нью-Йорк Рейнджерс» – «Анагайм Дакс»: криза гостей виявиться глибшою

02:00/23 гру '15

Серед насиченої програми матчів в регулярному чемпіонаті Національної хокейної ліги, котрі пройдуть сьогодні вночі, привертає до себе увагу дуель, яку прийматиме відома нью-йоркська арена «Медісон-сквер-гарден». Місцеві «Рейнджерс» зіграють проти гостей із Каліфорнії – «Анагайм Дакс». В двобої двох кризових команд «Рейтинг Букмекерів» рекомендує ставити на господарів.

Даний матч можна назвати дуеллю полеглих гігантів. Минулого сезону «Анагайм Дакс» тріумфував у Західній конференції, водночас «Нью-Йорк Рейнджерс» виграв не тільки Східну  конференцію, а й регулярний чемпіонат загалом. Напередодні поточного сезону обидві команди логічно входили до числа фаворитів, але наразі очікування все більше не співпадають з реальністю.

«Анагайм» взагалі буксує зі старту чемпіонату, тому зараз (навіть з урахуванням, що в НХЛ все дуже швидко змінюється) більше здається, що це не тимчасова криза, а просто провальний сезон. «Качки» виглядають дуже нестабільно, єдиний проблиск надії промайнув на початку листопада, коли команда виграла чотири матчі поспіль, але надалі каліфорнійці не змогли довести, що кризу остаточно подолано. Наразі у підопічних Брюса Будро виїзний тур по східному узбережжю, під час якого колектив підтримує звичну тенденцію – грає невдало, продовжуючи залишатись на дні турнірної таблиці чемпіонату.

«Рейнджерс» добре розпочав сезон, впевнено закріпившись в групі лідерів, але наприкінці листопада команду поглинула глибока криза – лише 3 перемоги в 14 матчах. За рахунок вдалого старту клуб продовжує йти в зоні плей-оф, але тепер становище «Нью-Йорка» далеке від перших позицій.

Пропустивши 17 шайб в трьох попередніх поєдинках, вчора «Рейнджерс» отримали відпочинок та змогу переосмислити, що треба робити надалі, аби змінити невтішну тенденцію. Для «Анагайма» сьогоднішня дуель стане третьою за останні чотири дні – минулої ночі «Дакс» поступилися іншій нью-йоркській команді «Айлендерс» (5:2). Красномовно нинішній стан «Качок» характеризує статистичний показник їхнього капітана Раяна Гетцлафа, який хоч і не спеціалізується на закинутих шайбах, але все ж: лише 1 гол в 28 матчах, і той – у ворота без голкіпера.

В зустрічі двох кризових команд обираємо «Нью-Йорк Рейнджерс», який більше заслужив на довіру, має перевагу у запасі фізичних сил і грає на власному майданчику. Варто навіть ризикнути, поставивши на перемогу господарів з гандикапом (-1.5) голи, яку у William Hill оцінюють коефіцієнтом 2.90.

Ординар: Програш
«Нью-Йорк Рейнджерс» - «Анагайм Дакс»
23.12.2015 02:00 ЕЕТ
Регулярний чемпіонат NHL
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0