Ставки на спорт. «Нью-Йорк» – «Мемфіс»: «Ведмеді» здолають «Нікс»

02:30/06 лют '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Нью-Йорк Нікс» на своєму полі прийме «Мемфіс Гріззліс». «Ведмеді» скористаються кризою в грі господарів поля.

Треба визнати, що «Нікс» переживають не благополучний час в сезоні. Команда Дерека Фішера програла сім з минулих восьми поєдинків, а матч проти «Мемфіса» стане другим за останні два дні. Напередодні «Нью-Йорк» проявив вольові якості і скоротив відставання в 27 очок у поєдинку з «Детройтом», однак дотиснути «Поршнів» так і не зумів.

На рубежі 2015 і 2016 років «Нью-Йорк» в рідних стінах виграв вісім з дев’яти поєдинків, але в минулих п’яти боях вдалося відсвяткувати вікторію всього один раз. Основна біда колектива Дерека Фішера – це гра в обороні. У минулих 13-ти зустрічах «Нікс» пропускали в середньому по 108 очок.

Якраз саме у нападі і додав «Мемфіс» в останніх зустрічах, набираючи по 106 очок в минулих дев’яти матчах, кожен раз долаючи позначку в 100 очок. Солідно прогресує в атаці Джефф Грін, який в минулих дев’яти поєдинках в середньому набирав по 19,3 очка. Не відстає і Марк Газоль, який вже витягнув кілька матчів і вийшов на більш високий рівень, ніж на початку сезону.

«Ведмеді» виграли 10 з минулих 12-ти боїв і три з останніх п’яти в гостях, де команда діє на впевненіше, ніж у моменти спаду на старті чемпіонату. У Нью-Йорку «Гріззліс» виграли два поспіль матчу з сумарним перевагою в 29 очок, та й зараз в атакуючому плані повинні здивувати суперника, явно втомленого після складної гри з «Детройтом». Рекомендував би взяти перемогу «Мемфіса» з форою (-3,5).

Ординар: Виграш
«Нью-Йорк» - «Мемфіс»
06.02.2016 02:30 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0