Ставки на спорт. «Міннесота» – «Фінікс»: «Вовки» згадають про перемогу

22:30/17 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національно баскетбольної асоціації подарує матч, в якому «Міннесота Тімбервулвз» на своєму полі прийме «Фінікс Санз». «Вовки» повинні налаштуватися на завершення серії домашніх поразок.

Обидві команди зараз переживають глибоку кризу. «Фінікс» програв 12 з минулих 13-ти битв і протягом дев’яти матчів не може перемогти на виїзді. Причому в 2016 році клуб з Арізони програв чотири матчі в гостях з середньою різницею в 19 очок.

Без Еріка Бледсоу у команди Джеффа Хорнасека нічого не виходить. Брендон Найт самотужки не здатний витягнути колектив, а решта «вистрілюють» лише періодами. У стані «Міннесоти» всі ключові гравці в строю, але команда ніяк не може продемонструвати свою силу. Поступившись вже в п’яти поспіль боях на своєму полі.

Тільки до Ендрю Уіггінса немає особливих претензій, а от всі інші явно переживають спад. Якщо на початку сезону «Міннесота» і грала невдало у себе вдома, то на виїзді регулярно добувалися перемоги, зараз і на чужих паркетах у команди Мітчелла нічого не виходить.

У цьому матчі варто взяти перемогу господарів поля з форою (-3,5). Справа в тому, що «Вовки» вже дев’ять зустрічей поспіль вдома не можуть забити більше 100 очок, а провальний захист «Фінікса» напевно дозволить це зробити, у той же час атака гостей може і не викластися на повну потужність, занадто багато чого залежить від Найта.

Ординар: Виграш
«Міннесота» – «Фінікс»
17.01.2016 22:30 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0