Ставки на спорт. «Металург» – «Олександрія»: команда Чанцева переможе з форою

14:00, 22 лис 2015

На «Металурзі» вже всі поставили «хрест». Втім, молодим талантам запорізького футболу є що доводити і за що грати. Наприклад, за власну честь. «Рейтинг Букмекерів» вважає, що «Металург» дасть «Олександрії» бій і гідно програє.

«Олександрія» зараз дуже цікава команда – підопічні Шарана багато і різноманітно атакують – спромоглися навіть двічі забити «Шахтареві». Календар сприятливий для олександрійців – після трьох домашніх матчів вони зіграють з суперниками в яких можна брати очки. Перший з них – запорізький «Металург».

Команда із Запоріжжя перебуває на межі існування. До зими хлопці дограють, а як буде потім – важко сказати – зима довга. Факти такі: база клубу перейшла на баланс, а міськрада дозволила «Металургу» два останні матчі на Славутич-Арені зіграти безкоштовно. Чудовий показник фінансового стану команди.

До всіх неприємностей «Металурга» додаємо той факт, що травму отримав Дмитро Юсов. В «Олександрії» лише одна втрата – дискваліфікований центральний захисник Шендрик. Натомість повернулися після травм відразу кілька гравців. В першу чергу мова про Грицука, Чорнія та Леонова – всі троє гравці атакувального плану, що допоможе Шарану будувати гру команди в атаці з більшою варіативністю.

Втім, букмекери аж занадто не вірять в команду Чанцева. Так, «Олександрія», безумовно, переможе, але коефіцієнт 1.18 на їхню перемогу – неповага до «Металурга». Пропоную скористатися цим і зіграти «Металург» з форою +2 за хороший коефіцієнт 1.89 у Favbet.

Ординар: Повернення
УПЛ
14:00/22 лис
«Металург» - «Олександрія»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0