Ставки на спорт. «Мемфіс» – «Шарлотт»: команди сконцентруються на захисті

03:00, 29 лис 2016

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Мемфіс Гріззліс» на своєму полі прийме «Шарлотт Хорнетс». Обидві команди непогано вміють грати в обороні, тому навряд чи варто чекати високу результативність в цьому матчі.

Тиждень тому команди зустрічалися між собою в Шарлотт, де «Шершні» зазнали поразки (90:105). Та вікторія стала однією з семи перемог «Мемфіса» в минулих восьми боях, тому можна впевнено говорити, що «Ведмеді» знаходяться у відмінній формі. Особливо річ йдеться про Майка Конлі, який показує зараз свої кращі кар’єрні показники, як зі стрільби з-за триочкової лінії, так і просто в нападі, тричі набравши вже більше 30 очок, хоча раніше ніколи за один сезон він не набирав три десятка балів частіше, ніж два рази.

«Шарлотт», вигравши на виїзді у «Нікс», перервав серію з чотирьох поразок поспіль, більш того два останні матчі довелося битися в овертаймах. На виїзді команда Стіва Кліффорда програла три з останніх чотирьох зустрічей, та й не завжди вдається потужно відіграти в нападі, особливо це буде складно зробити проти «Мемфіса», який вже не перший сезон знаходиться серед кращих захисних команд.

Припускаю, що в цьому матчі буде щільна і напружена боротьба, де атакувальні дії відійдуть на другий план. Атаки будуть розвиватися довго і граду триочкових кидків чекати не варто. Зазначимо, що в складі «Шарлотт» не буде Марвіна Вільямса і Марко Белінеллі, які є фахівцями з дальньої стрільби, а «Мемфіс» знову зіграє без Рендольфа, який чудово діє при виході з лави запасних. В атакувальному плані втрати серйозні з обох сторін.

У цьому поєдинку рекомендував би придивитися до ставки на тотал матчу менше 198 очок. На своєму полі «Ведмеді» лише раз в минулих шести поєдинках зуміли набрати сто балів. «Шарлотт» в гостях тричі на минулих шести зустрічах не добиралися до сотні, а проти потужної оборони така ймовірність збільшується.

Ординар: Виграш
НБА 2016/2017
03:00/29 лис
«Мемфіс» - «Шарлотт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0