Ставки на спорт. «Мемфіс» – «Кліпперс»: у команд є проблеми в атаці

01:00/05 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Мемфіс Гріззліс» на своєму полі прийме «Лос-Анджелес Кліпперс». Поєдинок між принциповими суперниками навряд чи пройде на зустрічних курсах, з огляду на останні проблеми з нападом у обох опонентів.

В останній грі на своєму полі «Кліпперс» не зуміли встояти проти «Оклахоми», зокрема Рассела Вестбрука, який набрав 35 очок і оформив переможні два бали. Однак проблемою «Вітрильників» була просто кризова атака, яка набрала всього 83 очки і реалізувала 39% з гри. Той матч не став чимось дивним, так як з самого початку сезону є складнощі з реалізацією триочкових кидків (27%), так і в цілому показник ефективності атаки, що становить 42.5%, не може не хвилювати команду Дока Ріверса.

Теж саме можна сказати і про «Мемфіс». «Гріззліс» в домашньому матчі проти дуже слабкого в обороні «Нью-Орлеана» набрали всього лише 89 очок, причому поєдинок завершився в овертаймі. «Ведмеді» реалізували 34% кидків з гри, у другому матчі поспіль не зумівши записати на свій рахунок і 90 очок.

Ігри проти «Кліпперс» завжди проходячи напружено з великою кількістю фізичних зіткнень, грубощів і нервів. У минулому сезоні «Вітрильники» виграли дві з трьох очних битв, але в Мемфісі поступилися в трьох з останніх чотирьох поєдинків.

У цій зустрічі складно визначити фаворита, так як кожна з команд може проявити себе. Стабільності у гри поки немає, а ось результативність матчу навряд чи буде високою, враховуючи проблеми в нападі у обох команд і позамежний настрій на матч, який передбачає самовіддачу в обороні.

Рекомендував би звернути увагу на тотал матчу менше 198,0 очок. Відзначимо, що в минулих десяти очних зустрічах, які пройшли в Мемфісі, лише один раз команди набрали більше 198 очок.

Ординар: Виграш
«Мемфіс» - «Кліпперс»
05.11.2016 01:00 ЕЕТ
НБА 2016/2107
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0