Ставки на спорт. «Мемфіс» – «Філадельфія»: «Сіксерс» чинитимуть опір

03:00, 07 гру 2016

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Мемфіс Гріззліс» на своєму полі прийме «Філадельфію Севенті Сіксерс». Аутсайдер повинен знайти в собі сили хоча б спробувати перервати серію виїзних поразок.

«Філадельфія» продовжує перебувати серед аутсайдерів чемпіонату. В середині листопада «76» видали непогану серію домашніх перемог, але якраз після очної поразки в грі з «Мемфісом» і почалася нова низка програшів, яка розтягнулася вже на сім матчів. Однак потрібно відзначити той факт, що в чотирьох з них програші були менш ніж в десять очок, і в кожному з цих матчів «Філадельфія» мала мінімум 10-очкову перевагу.

Команда Бретта Брауна вміє здивувати, може зіграти швидко, активна в нападі, однак не в змозі провести весь матч рівно. «Сіксерс» зіграють вдруге за два дні, а це означає, що Джоель Ембіід пропустить цю зустріч. Не зіграє і Джаліл Окафор. Треба сказати, що втрати вельми серйозні, але у «Мемфіса» ситуація з переповненим лазаретом ще гірша.

«Гріззліс» напередодні провели дуже складний виїзний матч проти «Нью-Орлеана», де тільки в другому овертаймі вдалося зломити опір «Пеліканів». Серія перемог «Ведмедів» вже становить три поєдинки. Всі ці матчі команда провела без лідера Майка Конлі, який вибув на два місяці. Більшість домашніх перемог «Мемфіса» траплялися в щільних зустрічах. На рахунку господарів поля лише один великий успіх в поточному сезоні.

Саме через втому «Мемфіса» і постійного щільного баскетболу рекомендую звернути увагу на шанси «Філадельфії» нав’язати боротьбу. Так, у складі гостей не буде двох лідерів, проте молоді цілком вистачає, щоб влаштувати повільним «Ведмедям» складний матч. Не думаю, що гості програють великим рахунком, а якщо і поступляться, то з невеликою різницею, тому варто взяти перемогу «Філадельфії» з форою (+8,5). У цьому матчі цілком реальна і сенсація, тому що серія очних перемог господарів поля розтягнулася на 10 матчів, а Філадельфія в поточному сезоні ще не вигравала на виїзді. Як правило, тривалі серії рано чи пізно перериваються.

Ординар: Виграш
НБА 2016/2017
03:00/7 гру
«Мемфіс» - «Філадельфія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0