Ставки на спорт. «Клівленд» – «Орландо»: «Маги» програють «Кавалеристам»

02:30, 03 січ 2016

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Клівленд Кавальєрс» на своєму полі прийме «Орландо Меджік». ЛеБрон Джеймс і компанія налаштовані у 13-й раз поспіль перемогти команду з Флориди.

«Клівленд» повернувся з виїзної серії, провівши свій останній поєдинок 31 грудня. Команда Блатта отримала достатньо часу, щоб відпочити і перевести дух після чотирьох битв за п’ять днів. На своєму полі «Кавальєрс» в поточному чемпіонаті програли всього лише раз, а проти «Орландо» вже давно діють просто ідеально.

«Клівленд» виграв 12 поспіль поєдинків з «Меджік» в тому числі двічі у нинішньому чемпіонаті, причому обидві перемоги були розгромними, а в третіх чвертях «Маги» повністю провалилися, поступившись сумарно з рахунком 36-63. Крім того, варто відзначити, що і ЛеБрон Джеймс зі своїми командами не програє «Орландо» вже 13 битв поспіль.

«Меджік» чудово провели грудень, програвши всього 5 з 17-ти поєдинків, однак перша зустріч в рамках поточної виїзної серії пройшла невдало. Команда Скайлза напередодні поступилася «Вашингтону», зафіксувавши 11 очну поразку поспіль, а зустріч з «Клівлендом» буде другою грою за два дні. «Орландо» програв три з п’яти других «бек-ту-бек» матчів.

У цьому поєдинку варто продовжувати вірити в домашню силу «Клівленда» і вміння цієї команди діяти проти «Меджік». Більше того, в цьому матчі зіграє Кайрі Ірвінг, тому господарі поля будуть в бойовому складі. Рекомендую взяти перемогу «Клівленду» з форою (-8,5).

Ординар: Виграш
НБА
02:30/3 січ
«Клівленд» – «Орландо»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0