Ставки на спорт. «Клівленд» – «Міннесота»: «Кавальєрс» не залишать шансів «Вовкам»

03:00/26 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Клівленд Кавальєрс» на своєму полі прийме «Міннесоту Тімбервулвз». «Кавалеристи» не допустять другої поспіль поразки у рідних стінах.

Після зміни наставника «Клівленда» ЛеБрон Джеймс і компанія провели зовсім невиразний матч, поступившись на своєму полі «Чикаго», який до цього виграв всього двічі в восьми зустрічах. Це було четверта домашня поразка за останній календарний рік, але двох поспіль не було з грудня 2014-го. Напевно під керівництвом Тайрона Лю, якому довіряє ЛеБрон Джеймс і більшість інших ключових виконавців, буде спроба яскраво перемогти, а суперник підібрався дуже зручний для подібного випадку.

«Міннесота» виграла останній домашній поєдинок, обігравши «Мемфіс». Це була перша перемога над командою з позитивним балансом перемог і поразок з кінця листопада. Усього ж «Вовки» на виїзді програли вісім поспіль і 12 з минулих 13-ти битв. У всіх невдалих виїзних зустрічах цього відрізка «Міннесота» пропускала понад 101 очка.

«Клівленд» впевнено діє проти «Тімбервулвс», вигравши останні три очних поєдинки. В середньому за матч у цій серії «Кавальєрс» набирали по 119 очок при 52-відсоткової реалізації. Якщо врахувати те, що команда з Огайо буде по повній програмі викладати в цьому матчі і не пошкодує аутсайдера, то «Міннесоті», яка насилу набирає сто очок у гостьових зустрічах, буде дуже складно протистояти фіналісту минулого сезону. У цьому матчі цілком можна чекати розгром гостей, тому варто взяти перемогу «Клівленда» з форою (-13).

Ординар: Програш
НБА
03:00/26 січ
«Клівленд» – «Міннесота»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0