Ставки на спорт. «Клівленд» – «Кліпперс»: «Вітрильники» не вміють грати проти «Кавальєрс»

03:00/02 гру '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації «Клівленд Кавальєрс» на своєму полі прийме «Лос-Анджелес Кліпперс». У рідних стінах ЛеБрон Джеймс і компанія не повинні поступитися «Вітрильникам», котрі перебувають в складному психологічному положенні.

Напевно від матчу варто чекати запеклої боротьби, так як обидві команди жадають реабілітуватися після невдалих боїв в останні кілька днів. “Кліпперс” після 14 перемог в стартових 16 поєдинках поступилися три рази поспіль. В останній зустрічі з «Брукліном» розтринькали 18-очкову перевагу і програли в овертаймі.

«Клівленд» в свою чергу на виїзді програв «Мілуокі» з двозначною різницею, що сталося з командою Тайронан Лю вперше у поточному сезоні. У рідних стінах вже не перший рік «Клівленд» діє просто ударно. До речі, до складу повернеться Ченнінг Фрай, який чудово проводить сезон і дуже небезпечний із-за триочкової лінії. Гості також будуть в бойовому складі, проте психологічна готовність «Вітрильників» викликає питання.

В даному випадку фактор свого поля і вміння грати проти “Кліпперс” повинен зіграти свою роль. «Кавальєрс» виграли 13 з останніх 14 домашніх очних поєдинків, та й в цілому в поточному сезоні жодного разу не набрали менше ста очок. Гості на початку чемпіонату пристойно грали у захисті, але зараз цей аспект гри вже не є ключовим фактором. З обороною у команди Дока Ріверса зараз проблеми. Причому і напад грає з перепадами. Рекомендував би взяти перемогу господарів поля з форою (-4).

Ординар: Програш
«Клівленд» - «Кліпперс»
02.12.2016 03:00 ЕЕТ
НБА 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0