Ставки на спорт. «Клівленд» – «Чикаго»: атака вийде на перший план

03:00/24 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Клівленд Кавальєрс» на своєму полі прийме «Чикаго Буллз». У принциповому протистоянні команди порадують глядачів результативним баскетболом.

Напередодні керівництво «Клівленду» несподівано для багатьох прийняло рішення звільнити головного тренера Девіда Блатта, і на його місце прийшов помічник колишнього наставника Тайрон Лю, який на порядок ближче до гравців і користується їх довірою. Наскільки швидко позначиться ротація на тренерському містку, сказати складно, однак і при Блатті «Кавальєрс» потужно діяли на своєму полі і гідно билися в гостях.

З січня 2015 «Клівленд» програв всього три матчі у рідних стінах, тому у «Чикаго», що перебуває в кризі, не так то й багато можливостей для успішної гри в Огайо, тим більше що «Буллз» проведуть другий матч за два дні після дуже складної зустрічі в Бостоні. Команда Хойберга програла шість з минулих восьми поєдинків, але в кожній зустрічі були відрізки, коли «Бики» виглядали дуже гідно.

В одному «Чикаго» стабільний вже впродовж 14 матчів поспіль. В рамках вказаної серії 13 раз Деррік Роуз і компанія набирали більше 100 очок. В гостях подібна низка розтягнулася вже на вісім битв. «Клівленд» пропустив мінімум сотню в трьох останніх домашніх поєдинках, а сам регулярно долає цю планку – це трапилося в шести з останніх восьми домашніх битв.

Фаворитом у матчі є «Кавальєрс», проте вельми ризиковано брати господарів поля проти «Чикаго» з форою (-10). В даному випадку краще звернути увагу на тотал матчу більше 201,5 очка. Ця ставка була б виграшною в останніх семи гостьових поєдинках «Биків», а більше сотні обидві команди можуть вільно накидати.

Ординар: Програш
нБА
03:00/24 січ
«Клівленд» – «Чикаго»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0