Ставки на спорт. «Клівленд» – «Бостон»: «Кавальєрс» згадають про захист

03:00/04 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Клівленд Кавальєрс» на своєму паркеті прийме «Бостон Селтікс». Господарі поля використають ослаблений стан «Кельтів», які можуть і не пробити позначку в сто очок.

«Бостон» поки програв всього один матч. То була виїзна гра проти «Чикаго», в якій, до речі, команда Бреда Стівенса набрала лише 99 очок. Напередодні «Кельти» на своєму полі реваншувалися за поразку. Попереду належить провести другий матч за два дні, та ще й проти «Клівленда», який виграв всі чотири поєдинки поточного сезону.

У матчі проти «Чикаго» травму щиколотки отримав один з найбільш універсальних гравців «Бостона» Джей Краудер, який не зіграє проти «Кавальєрс». Пропустить гру і новобранець «Селтікс» Ел Хорфорд. Під питанням стовідсоткова готовність Евері Бредлі, а Маркус Смарт, який провів свій перших матч напередодні, поки явно не в формі.

«Клівленд» вдома в першій грі обмежив «Нью-Йорк» 88 очками. У минулій зустрічі проти «Х’юстона» команда Тайрон Лю практично не грала в захисті, тому що суперник давав атакувати по повній програмі. У рідних стінах чинний чемпіон вже не перший рік діє стабільно і надійно, але в даному випадку не став би брати перемогу «Клівленда» з форою (-9,5).

Краще в цьому матчі зупинитися на тоталі «Бостона» менше 99,5 очка. Другий матч за два дні і серйозні втрати можуть позначитися на мобільності та готовності «Селтікс» демонструвати свою ударну атаку.

Ординар: Програш
«Клівленд» - «Бостон»
04.11.2016 03:00 ЕЕТ
НБА 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0