Ставки на спорт. «Кліпперс» – «Торонто»: «Рептилії» не впораються із захистом «Вітрильників»

05:30/22 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Лос-Анджелес Кліпперс» на своєму полі прийме «Торонто Репторз». Втомлені канадці не зможу проявити себе в нападі проти одних з найсильніших редутів НБА.

Напередодні «Торонто» провів складний і психологічно неприємний матч проти «Сакраменто». Через спірне суддівство не було зараховано триочковий кидок Теренса Росса, який зрівняв рахунок в матчі і міг би перевести гру в овертайм. Багато сил було віддано у вчорашньому бою, а у ДеМара ДеРозана зовсім не пішла гра.

Лідер «Торонто» набрав лише 12 очок. Тут потрібно відзначити гру Руді Гея, який надійно і міцно зіграв в обороні. Це поки найгірший показник ДеРозана, який в 10 з минулих 12 матчів перед поєдинком в Сакраменто, набирав не менше 30 очок. Після такого провалу буде складно повернутися в колишній ритм, тим більше проти одного з найсильніших захистів НБА.

«Кліпперс» в середньому за матч пропускають по 95 очок. Але якщо взяти до уваги тільки домашні поєдинки, то показник знижується до 90 пунктів. На своєму полі команда Дока Ріверса тільки від «Мемфіса» в програному матчі пропустила більше сотні очок. «Торонто» в гостях грає результативно. Регулярно канадці в гостях набирали більше 110 балів, але всякий раз грали проти слабких в захисті колективів.

Не думаю, що команді Дуейна Кейсі буде під силу пробити позначку у сто очок у другому матчі за два дні проти таких серйозних редутів. Принаймні господарі навряд чи гратимуть у відкритий баскетбол, а особливу увагу приділять захисту.

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
05:30/22 лис
«Кліпперс» - «Торонто»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0