Ставки на спорт. «Кліпперс» – «Фінікс»: команди сконцентруються на атаці

04:30/01 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Лос-Анджелес Кліпперс» на своєму полі прийме «Фінікс Санз». У поєдинку двох команд, які люблять і вміють атакувати, варто чекати результативної гри.

Команда Дока Ріверса розпочала сезон з двох перемог. Спочатку на виїзді вдалося розправитися з «Портлендом», а напередодні під натиском «Кліпперс» капітулювала «Юта». Багато в чому саме за рахунок оборони і вдалося зупинити «Джаз», де також люблять і вміють грати в захисті.

До речі, в тому матчі травму пальця отримав центровий Деандре Джордан. Якщо він і зіграє в цьому поєдинку, то, можливо, його хвилини будуть обмежені, а це серйозна втрата для «Вітрильників» в оборонному плані.

«Фінікс» також проведе другий матч за два дні, проте в активі команди Ерла Уотсона немає перемог, хоча три минулі зустрічі були щільними, де «Санз» показали себе з гідного боку, опираючись «Оклахомі» та «Голден Стейт». Проте складнощі з захистом присутні. У всіх трьох зустрічах «Фінікс» пропускав більше сотні очок.

«Кліпперс» після чіпкого матчу з «Ютою» цілком може розкритися в плані нападу, що в свою чергу послабить редути і дасть можливість Бледсоу і компанії також показати свій рівень в атаці.

У цьому матчі рекомендував би придивитися до тоталу більше 205,5 очка. Ця планка пробивалася у всіх трьох минулих матчах «Санз». До того ж на своєму полі «Кліпперс» виграли вісім з останніх дев’яти очних боїв, і тільки в одному набрали менше 102 балів. У свою чергу, «Фінікс» в семи останніх гостьових особистих зустрічах п’ять разів набирав більше ста очок, і зараз команда Уотсона цілком здатна на ривки і результативний баскетбол.

Ординар: Виграш
«Кліпперс» - «Фінікс»
01.11.2016 04:30 ЕЕТ
НБА 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0