Ставки на спорт. «Кельн» – «Аугсбург»: гості переможуть в одному із таймів

16:30/05 гру '15

Гра п’ятнадцятого туру головного чемпіонату Німеччини, яка пройде п’ятого грудня на стадіоні «Рейн Енергі» буде цікавою тим, що гостям залікові бали дуже потрібні. Турнірне становище «Аугсбургу» зараз таке, що кожна наступна поразка може відкинути цю команду в самий низ турнірної таблиці.

Треба сказати, що для досягнення позитивного результату гості таки мають шанс. Це підтверджують гостьові рахунки «Аугсбурга» в останній час. І це стосується як ігор у Бундеслізі, національному Кубку, так і на євроарені. Неймовірно: якщо до 22-го жовтня щось особливе з цього приводу сказати було дуже важко (у шести матчах – одна перемога з рахунком 3:1 в Кубку країни над «Елверсбергом» із Регіональліги, та дві нічиї у Франкфурті (1:1) та Леверкузені (1:1), то починаючи з 22-го жовтня ця команда мов народилася знову! У наступних чотирьох гостьових поєдинках – три перемоги! А якщо не рахувати поєдинок у Дортмунді, де місцева «Боруссія» просто таки розтрощила команду Маркуса Вайнцирля з рахунком 5:1, то «Аугсбург» може похвалитися «сухою» серією, де було забито ще вісім голів!

До речі про голи. «Аугсбург» у гостях в цьому плані виглядає досить потужно: поки що не було жодного гостьового поєдинку де б ця команда не відмітилася забитим м’ячем! А їх на хвилинку було десять. І забито було 18 голів!

У свою чергу «Цапи» вдома грають дуже обережно, ніби шануючи дорогих гостей. В Бундеслізі «Кельн» на своєму полі провів сім ігор, а переміг лише два рази. Цікаво, що трапилось це ще у кінці серпня, та в середині вересня. Потім були три нічиї та одна поразка. Ще один нюанс полягає в тому, що команда Петера Штегера хоч і пропускає дуже мало (всього чотири голи), але при цьому і забиває також мало. На даний час – це п’ять голів.

Ці статистичні дані формують логічну ставку «гості переможуть в одному із таймів» (коефіцієнт – 2.15), яку для беттерів підготувала відома букмекерська контора William Hill. Треба сказати, що в минулому сезоні ця ставка зіграла: «Кельн» виграв перший тайм, «Аугсбург» – другий.  

Ординар: Виграш
Кельн - Аугсбург
05.12.2015 16:30 ЕЕТ
Бундесліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0