Ставки на спорт. «Калгарі Флеймс» – «Флорида Пантерс»: перезавантаження гостей

04:35/14 січ '16

Сьогодні вночі у регулярному чемпіонаті Національної хокейної ліги пройде лише чотири матчі, але в одному з них гратиме найгарячіша команда NHL на даний момент – «Флорида Пантерс». Поєдинки «Котів» зараз привертають підвищену увагу, не пройдемо повз і ми, припустивши, що «Калгарі Флеймс» на рідному майданчику остаточно завершать героїчну серію команди Жерарда Галланта, котрий пропустить майбутню зустріч через сумні сімейні обставини.

«Флорида» виграла 12 матчів поспіль, встановивши рекорд не тільки в поточному чемпіонаті, але й в історії клубу загалом. Цей факт красномовно говорить про форму колективу з «Сонячного штату». В 13-му поєдинку «Пантерс» поступилися («Ванкувер Канакс» 3:2), але сталося це в овертаймі, тому залікова серія флоридців продовжується.

Втім, є підстави припустити, що сьогодні відбудеться перезавантаження «Пантер», в результаті чого вони скинуть з себе «стріковий» тягар, і повернуться додому, не піклуючись про поразку, а насолоджуючись місцем в турнірній таблиці. Формально шестиматчевий виїзний тур «Котів» завершиться через гру, але останню дуель в рамках туру буде зіграно у Флориді – в Тампі проти «Лайтнінг».

На відміну від суперника «Калгарі» варто думати про залікові пункти, адже «Вогні» перебувають на дні Західної конференції. Нещодавно «Флеймс» теж встановили свій клубний рекорд, вигравши 11 домашніх поєдинків підряд, відразу після цього прийшли проблеми – команда програла 4 із 5 останніх матчі на «Седдлдомі». Тобто, підопічнім Боба Хартлі треба реабілітуватися перед власними вболівальниками, продемонструвавши свій славнозвісний характер. Цього разу не в процесі гри, а задля зламу невдалої серії.

Загалом, «Калгарі» – команда домашня, що добре видно з вищезгаданого рекорду. Враховуючи теперішню мотивацію, «Флеймс» мають непогані шанси подолати завантаженого успіхами та переїздами суперника. Окрім того, «Флориді», скоріш за все, не допоможе важливий захисник Аарон Екблад. Тріумфатор останнього Колдер Трофі пропустив минулу зустріч через пошкодження, та наразі ще не прийнято рішення щодо його участі в найближчому матчі.

Проте, сильно ризикувати не будемо, обмежившись ставкою на перемогу господарів в основний час гри. Звісно, коефіцієнт за це невидатний, але певну винагороду отримати можна – 2.45 у William Hill.

Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат NHL
04:35/14 січ
«Калгарі Флеймс» - «Флорида Пантерс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0