Ставки на спорт: «Фінікс» – «Індіана»: «Пейсерз» зменшать оберти у нападі

04:00/20 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, якому «Фінікс Санз» на своєму полі прийме «Індіану Пейсерз». Гостям навряд чи вдасться продемонструвати високу результативність, як це було в минулій грі проти «Денвера».

«Індіана» спробує уникнути першої за останні 10 місяців серії з чотирьох поразок поспіль. Команда Фогеля переживає серйозний спад, програвши три зустрічі поспіль, а на виїзді вже давно нічого не виходить – три перемоги в минулих 13-ти боях. Пол Джордж грає з травою, цей матч точно пропустить Джордж Хілл, який не поїхав з командою на виїзний матч з особистих причин, під питанням участь Яна Маінмі.

Проте в грі з кризовим «Фініксом» гості явні фаворити, так як «Санз» програли п’ять з останніх шести домашніх матчів і 13 з 14. Більше того з середини грудня «Фінікс» в середньому за матч набирає по 96 очок, що є найгіршим показником в лізі. Тим не менше команда Хорнасека буде боротися проти «Індіани» і цілком може вчинити опір, тому брати гостей з форою (-7) вважаю ризиковано.

У минулій грі проти «Денвера» «Пейсерс» набрали 126 очок, а новачок Майлз Тернер відзначився 11/13 з гри. Навряд чи молодий і недосвідчений баскетболіст вдруге поспіль зіграє так само ефективно. Є сумнів, що і Джордж зможе показати стовідсоткову готовність до цієї гри. Тотал на «Індіану» пропонується на рівні 107,5 очок. Нагадаємо, що в поточному сезоні «Пейсерз» на виїзді в середньому набирали по 102 очки, але лише в трьох матчах зуміли пробити даний тотал. «Фінікс» зі своєю слабкою обороною на своєму полі більше 107 очок пропустив лише в чотирьох матчах, у двох з яких суперниками були «Голден Стейт» і «Нью-Орлеан».

Ординар: Виграш
«Фінікс» – «Індіана»
20.01.2016 04:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0