Ставки на спорт. «Філадельфія» – «Міннесота»: «Вовки» здолають аутсайдера

03:00/05 січ '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Філадельфія Севенті Сікесерс» на своєму полі прийме «Міннесоту Тімбервулвз». «Вовки» повинні впоратися з останньою командою чемпіонату.

Можна сказати, що в цьому поєдинку зійдуться аутсайдери Сходу і Заходу. «Міннесота», звичайно, займає не останнє місце в своїй конференції, але в минулих зустрічах не радує уболівальників, програвши шість з останніх семи поєдинків. Проте в цілому результативність «Тімбервулвз» знаходиться на гідному рівні.

У гостях команда Сема Мітчелла програла сім з останніх восьми битв, однак із завидною регулярністю набирає більше ста очок. Це трапилося в 11 з 15 гостьових битв, причому двічі фіксувалося 99 очок. Відзначимо, що «Філадельфія» регулярно дома пропускає більше ста очок, а сама лише три рази в цьому сезоні зуміла набрати більше зазначеної відмітки.

«Сіксерс» з приходом Иш Сміта додали у нападі, набираючи по 99 очок в останніх п’яти зустрічах, але оборона як і раніше не вражає, та й «Міннесоті» після ганебного програшу від «Мілуокі» потрібно реабілітуватися. Матч з аутсайдером першості – хороша можливість повернути почуття перемоги. У цьому поєдинку варто взяти «Міннесоту» з форою (-5,5). У всіх виїзних перемогах “Вовків” ця ставка була б виграшною

Ординар: Програш
«Філадельфія» – «Міннесота»
05.01.2016 03:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0