Ставки на спорт. «Філадельфія» – «Атланта»: «Гокс» не залишать шансів «Сіксерс»

02:00/04 лют '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Філадельфія Севенті-Сіксерс» на своєму полі прийме «Атланту Гокс». «Яструби» втретє поспіль спробують розгромити аутсайдера Сходу.

«Гокс» останнім часом зовсім не радували своїх уболівальників, програвши три матчі поспіль, після чого зуміли в рідних стінах нагадати про свою атакуючу силі, обігравши «Даллас». Відмінну зустріч провів Джефф Тіг, набравши 32 очки. Не змусила довго себе чекати і допомога від товаришів по команді. Такі матчі можуть стати каталізатором подальших успішних виступів, тим більше що грати доведеться проти однієї з найгірших команд НБА.

«Філадельфія» за останній місяць значно додала, вигравши шість з останніх 17-ти поєдинків. Але проти «Атланти» команда Бретта Брауна діє зовсім провально, двічі крупно програвши в нинішньому чемпіонаті, а в цілому поступившись у дев’яти з останніх 10-ти очних битв. Більш того, в рамках цієї серії «Яструби» в середньому за матч набирали по 109 очок.

На виїзді «Гокс» поступилися в шести з минулих восьми поєдинків, але саме проти такого суперника і після яскравої битви з «Маверікс» можна чекати успішний результат для команди Буденхольцера. «Атланті» важливо набрати більше 100 очок, так як саме в такому випадку в гостях фіксувалися перемоги.

Відзначимо, що «76» пропустили більше сотні в трьох з минулих чотирьох домашніх битвах. Якщо Тіг зуміє переграти Іша Сміта, а Пол Міллсеп і Хорфорд нівелюють пориви молодих Окафора і Ноела, то перемога буде легкою. У цьому матчі варто взяти вікторію гостей з форою (-8). Дана пропозиція пройшло б в чотирьох з п’яти останніх виїзних очних битвах.

Ординар: Виграш
НБА
02:00/4 лют
«Філадельфія» - «Атланта»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0