Ставки на спорт. «Едмонтон Ойлерс» – «Тампа-Бей Лайтнінг»: впевнена перемога гостей

04:05/09 січ '16

В програмі матчів регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги, котрі пройдуть сьогодні вночі, звернемо увагу на дуель в Едмонтоні, де місцеві «Ойлерс» прийматимуть торішнього фіналіста Кубка Стенлі «Тампу-Бей Лайтнінг». Припускаємо, що «Блискавки» зможуть трохи поліпшити своє далеке від планів становище.

Прогнози – справа невдячна, що в черговий раз доводить своїм прикладом «Тампа-Бей Лайтнінг». Минулого сезону клуб із Флориди показав міць, запевнивши, що в майбутньому команда може стати тільки кращою. Поточний чемпіонат «Блискавки» розпочинали у складі головних фаворитів ліги, якщо більш конкретно – потрапляння до плей-оф взагалі не викликало питань.

Проте, після половини регулярного марафону підопічні Джона Купера знаходяться поза зоною плей-оф, про домінування у Східній конференції взагалі мова не йде. До фундаменту посередніх результатів додається тло невизначеності щодо нового контракту лідера команди Стівена Стемкоса, котрий влітку може покинути колектив задарма – а це автоматично зруйнує всі великі перспективи «Лайтнінг». Навіть якщо історія завершиться трейдом, навряд чи він буде виграшним для «Тампи-Бей». Крім того, обміну забажав найталановитіший проспект клубу Джонатан Друен, котрий поки що не може знайти себе в команді, реалізувавшись на дорослому рівні.

Звісно, коли команда виступає погано, то претензії є до всіх. Хіба що до голкіпера Бена Бішопа їх найменше. Але головна проблема «Тампи» сховалася в атаці. Гра в більшості має бути кращою, тим більше – загальна результативність. Торік у «Блискавок» був кращий напад за підсумком регулярного чемпіонату, а зараз – тільки у Східній конференції вісім команд забили більше підопічних Купера.

Але перебільшувати теж не будемо: «Тампа» – далеко не найгірша команди ліги, просто очікування від неї були куди більшими. Втім, у колективу ще достатньо часу покращити своє становище, до того ж наразі повернулися у стрій всі важливі форварди, котрі раніше мали проблеми зі здоров’ям. Залишилося набрати форму.

Поєдинок проти «Едмонтон Ойлерс» – непоганий варіант для старту. «Нафтовики» традиційно перебувають на дні Західної конференції, але виглядають зовсім не безнадійно, хоча їх надії, скоріш за все, більше пов’язані з наступними чемпіонатами. Команда Тодда Маклеллана виграла дві попередні зустрічі, ковтнувши приємного повітря. Взагалі, до очної сутички «Едмонтон» і «Тампа» підходять в рівних та сконцентрованих умовах, обидва колективи мали час на підготовку до цієї гри.

В такій ситуації, можна припустити, що перевага буде на боці гостей, адже вони більше заряджені на перемогу, та на папері просто виглядають більш потужною командою. Коли «Тампа» грає добре, такий суперник, як нинішній «Едмонтон», навряд чи її зупинить. А передумови для непоганої гри від «Лайтнінг» існують. Тому рекомендуємо зіграти на перемогу гостей з гандикапом (-1.5) голи, за яку William Hill пропонує значну винагороду – 3.20.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат NHL
04:05/9 січ
«Едмонтон Ойлерс» - «Тампа-Бей Лайтнінг»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0