Ставки на спорт. «Динамо-2» — «Геліос»: упевнена перемога гостей

15:00, 16 кві 2016
Якщо ви стежите та ставите на матчі Першої ліги, то цього тижня вам доведеться безрадісно й безуспішно шукати лінії. Минулого тижня вже в четвер БК дали можливість оцінити ринок, одначе цього разу лише в матч-дей, себто сьогодні, з’явилася змога поставити на другий за рангом дивізіон України. Втім, вибирати немає з чого — нам пропонують лише зустріч «Динамо-2» — «Геліос».

Щиро кажучи, дивує явний перекіс коефіцієнтів на користь киян. Так, вони гратимуть удома, проте на цьому їхні переваги завершуються. Щодо їхньої форми поміркуйте самі: команда Євтушенка цьогоріч не виграла ні одного матчу, при цьому жодного разу не забивала. В активі лише домашня нульова нічия з «Нафтовиком-Укрнафтою». Мало того, що команда зі структури «Динамо» кожного міжсезоння кращих гравців віддає або до першої команди, або в оренду, так іще чимало футболістів перебуває в лазареті. Сам наставник говорив, що крім травмованих гравців, захворіла на вірусну інфекцію велика група футболістів. Отож столичні грають нині не на молодіжному, а на юніорському рівні!

Не можна приховати, що «Геліос» теж після зимового антракту виступає не найкращим чином. Дві поразки та лише одна перемога. Втім, харків’яни зустрічалися з трішки іншим рівнем суперниками. Крім того, поразки зумовлювалися радше проблемами з мотивацією та налаштуванням. Отож зараз, коли потрібно увімкнутися в боротьбу за чільні місця (потім уже може бути пізно), думається, що «Сонячні» не дозволять собі зіграти нижче свого рівня в Києві. А те, що під орудою Сергія Сизихіна перебувають значно кваліфікованіші та досвідченіші виконавці, гадаю, ні в кого не буде сумнівів.

Додаткова мотивація поставити на перемогу гостей — коефіцієнт. Як уже писав, трейдери явно недооцінили «Геліос», пропонуючи на їхню перемогу (БК Favbet) коефіцієнт 3.35 — це просто нечувано! Зважаючи на все вищесказане, таким потрібно й необхідно користуватися.

Ординар: Програш
Перша ліга України
15:00/16 кві
«Динамо-2» — «Геліос»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0