Ставки на спорт. «Дніпро» – «Зірка»: в очікуванні несподіванок?

19:30/17 вер '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч «Дніпра» з аутсайдером.

«Дніпро» – мабуть, на рівні з «Олімпіком», одна з найнестабільніших команд чемпіонату. У неї немає двох поспіль ні перемог, ні нічиїх, ні поразок. Дивно, але букмекери чомусь твердо вважають беззаперечним фаворитом саме команду Дмитра Михайленка. Навіть попри провал у попередньому турі (хоча, заради справедливості, більше потрібно говорити про провал окремого гравця – голкіпера Шеліхова), а також кадрові проблеми: цього разу наставник не зможе розраховувати не лише на Лучкевича (важка травма) та Піко (дискваліфікація), а й Кравченка (пошкодження, отримане в матчі з «Олімпіком»). Також невідомо, чи зможе взяти участь у матчі Польовий, котрий пропускав гру в Сумах.

Зважаючи на ці чинники, а також той факт, що «Зірка» нарешті вперше в сезоні перемогла, отримавши суттєве підсилення (не лише на папері – статистичні дані попередньому туру свідчать про якісний рівень новачків, наприклад, Перейра виконав найбільше точних довгих передач у турі), є підстави вважати, що гості зможуть не лише дати бій «Дніпру», а й не програти в підсумку. Втім, можна обмежитися й менш ризикований варіантом і поставити на те, що «Зірка» заб’є.

Ординар: Виграш
УПЛ
19:30/17 вер
«Дніпро» – «Зірка»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0