Ставки на спорт. «Денвер» – «Міннесота»: «Наггетс» змусять грати результативно

04:00, 29 гру 2016

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Денвер Наггетс» на своєму полі прийме «Міннесоту Тімбервулвз». Матч між командами, які не відрізняються надійністю в захисті, буде результативним.

Останнім часом «Денвер» почав подавати надії. У минулих шести зустрічах вдалося виграти чотири рази, в тому числі здолати на виїзді «Кліпперс», хоча «Вітрильники» були явно не в бойовому складі. У рідних стінах команда Майка Мелоуна виграла три з останніх чотирьох поєдинків, багато в чому завдяки яскравій грі Миколи Йокича, який перемістився на позицію центрового.

«Міннесота» в минулій зустрічі на виїзді не впоралася з «Оклахомою», перервавши серію з двох переможних гостьових поєдинків, але в цілому команда Тібодо починає оживати і все частіше чинить опір, але в стабільність гри на виїзді поки немає особливої віри. Проблема в обороні. У семи з минулих дев’яти гостьових поєдинків «Вовки» пропускали більше 112 очок.

У свою чергу, «Денвер» з серйозним перекосом грає в бік нападу. Команда має низку добрих снайперів, і може бути продуктивною, як в трисекундній зоні, так і з дальньої дистанції. У дев’яти з минулих 11 домашніх боїв «Денвера» набиралося мінімум 217 очок, у тому числі в останніх п’яти.

В цьому матчі не варто брати результат зустрічі, хоча нинішні «Наггетс» виглядають перспективніше в рідних стінах. В даному випадку резонно чекати результативний баскетбол, адже склади обох команд повні молодих виконавців, які більше рвуться вперед, ніж вибудовують захист. Варто придивитися до тоталу на матч більше 217,5 очка.

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
04:00/29 гру
«Денвер» - «Міннесота»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0