Ставки на спорт. «Денвер» – «Фінікс»: захист «Наггетс» не зупинить атаку «Санз»

04:00/17 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Денвер Наггетс» на своєму полі прийме «Фінікс Санз». Слабкий захист «самородків» не впорається з атакою гостей з Арізони.

«Денвер» особливо на виїзді нещодавно подавав великі надії, обігравши в гостях «Бостон» і «Міннесоту». Навіть в програшних матчах «Наггетс» не капітулювали в першій же половині, а боролися до кінця. Однак останні чотири матчі навряд чи можна назвати вдалими для команди Майка Мелоуна. У всіх були зафіксовані програші. Більш того, на своєму полі в поточному сезоні «Самородки» ще не вигравали.

Зрозуміло, що в майбутньому матчі буде спроба перервати неприємну серію домашніх невдач, проте втрати постійно переслідують команду з Колорадо. На чотири тижні вибув стартовий розігруючий Гері Харріс, який не тільки був одним з ключових гравців нападу, але і відмінно оборонявся на периметрі. Без нього буде досить складно утримати ударний тандем захисників «Фінікса». Найближчим часом не повернеться Уїлл Бартон.

Треба сказати, що і при наявності Харріса «Наггетс» на своєму полі допускали багато помилок в обороні. Менше 104 очок вдома не пропускали, а більше сотні «Денверу» не змогла забити лише «Міннесота». «Фінікс» поки виграв лише три битви і в Колорадо грає історично невдало, взявши верх лише в чотирьох з 21 поєдинку, але на виїзді в п’яти з минулих шести зустрічей команда Уотсона набирала не менш 112 очок.

«Фінікс» атакує швидко, потужно, а якщо налагодиться триочковий приціл, то в результативності може посперечатися з «Клівлендом» і «Голден Стейт». У цьому матчі складно визначити переможця, а ось свій індивідуальний тотал в 108,5 очка гості повинні пробити.

Ординар: Програш
«Денвер» - «Фінікс»
17.11.2016 04:00 ЕЕТ
НБА 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0