Ставки на спорт. «Даллас» – «Голден Стейт»: «Маверікс» дадуть відсіч

04:30/31 гру '15

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Даллас Маверікс» на своєму полі прийме «Голден Стейт Ворріорс». Команда Ріка Карлайла буде чинити опір лідерові поточного сезону.

«Даллас» останнім часом виглядає дуже пристойно. Команда явно набрала хід, особливо в рідних стінах, де виграла вже чотири зустрічі поспіль. До цього в пасиві було три поразки, перед якими фіксувалася ще одна низка з п’яти вікторій. Всього ж у минулих семи поєдинках «Маверікс» поступилися лише двічі.

Команда Карлайла успішно діє в атаці, набираючи понад 103 очок у чотирьох з п’яти останніх домашніх битвах. Цей фактор буде корисним у матчі з «Голден Стейт», який завжди робить ставку на напад. До речі, у грудні клуб з Техасу в середньому за матч реалізовував більше 10 триочкових кидків, показавши третій у лізі відсоток реалізації (39), тому можна припустити, що «Даллас» зможе вчинити опір «Воїнам».

«Голден Стейт» після серії с семи гостьових матчів, яка закінчилася єдиною поразкою у Мілуокі, провів п’ять успішних поєдинків на своєму полі. Попереду у Каррі і компанії два гостьові матчу з «Далласом» і «Х’юстоном», які можуть стати справжнім випробуванням для «Ворріорс».

У цій битві варто повірити в силу господарів поля і взяти їх з форою (+8,5). Варто сказати, що в поточному сезоні «Маверікс» в минулих 12-ти домашніх зустрічах програли всього тричі. Всі невдачі були з максимальним відривом у 4 очки. У той же час «Голден Стейт» в минулих шести гостьових переможних зустрічах тільки двічі виграв з більшою перевагою, ніж 9 очок.

Ординар: Виграш
«Даллас» – «Голден Стейт»
31.12.2015 04:30 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0