Ставки на спорт. «Даллас» – «Фінікс»: «Маверікс» знищать «Санз»

02:30/01 лют '16

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Даллас Маверікс» на своєму полі прийме «Фінікс Санз». Дірк Новіцкі і компанія мають намір завдати суперникові 14 виїзну поразку поспіль.

Можна з упевненістю сказати, що поточний сезон вже фактично закінчився для “Фінікса”, який жодного разу не переміг у гостях в 2016 році, а з 20 грудня виграв всього двічі в 20-ти битвах. Поточна серія поразок на чужих полях становить 13 матчів, причому в 12-ти команда Хорнасека програла з двозначною різницею.

«Санз» продовжують грати без двох провідних виконавців. Ерік Бледсоу вже не зіграє в поточному сезоні, а ось Брендон Найт не може допомогти своїй команді протягом останніх шести поєдинків, і поки невідомо, коли точно зможе повернутися на паркет. Сильний у нападі колектив, серйозно здав в атаці. В останніх семи битвах «Фінікс» в середньому набирав по 92 очки.

«Даллас» у рідних стінах зобов’язаний справлятися з таким слабим суперником. У поточному сезоні «Маверікс» вже двічі обіграли команду з Арізони, а на цей раз у господарів поля взагалі не повинно бути ніяких складнощів. Відзначимо, що «Далласу» належить провести 14 з майбутніх 18-ти матчів на своєму полі, тому команда Карлайла намагатиметься повною мірою скористатися таким подарунком календаря.

Не всі в стані «Мавс» успішно діють на полі, але до гри Чендлера Парсонса взагалі немає ніяких претензій. У минулих шести зустрічах він набирав по 24,5 очка і реалізував 36/44 триочкових кидків. У грі з таким слабким захистом може прокинутися і Уеслі Меттьюз, який переживає кризу. У цьому матчі рекомендував би взяти перемогу «Далласа» з форою (-11).

Ординар: Виграш
«Даллас» – «Фінікс»
01.02.2016 02:30 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0