Ставки на спорт. «Чикаго» – «Портленд»: «Буллз» здолають «Блейзерс»

03:00/05 гру '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації «Чикаго Буллз» на своєму полі прийме «Портленд Трейл Блейзерс». У рідних стінах «Бикам» має вистачити атакувальної сили, щоб протистояти орегонцям.

Останні два матчі «Чикаго» були повною протилежністю. У поєдинку з «Клівлендом» «Буллз» відіграли командно, наполегливо і впевнено, що і допомогло здолати чинних чемпіонів, однак наступний матч на виїзді проти «Далласа» виявився справжнім провалом. «Чикаго» з великим рахунком поступився останній команді НБА, допустивши 20 втрат. Знову на виїзді «Буллз» виглядали невпевнено.

У домашній грі проти «Портленда» повернеться на паркет Дуейн Вейд, який пропустив матч з «Маверікс». У зустрічі з «Кавальєрс» саме Вейд був одним з кращих на майданчику. У поточному сезоні «Чикаго» вже встиг виграти у «Блейзерс». Це сталося на виїзді. Причому та вікторія була однією з найяскравіших в чемпіонаті. «Портленд» напевно пам’ятає той єдиний матч, в якому вдома не вдалося набрати сто очок.

«Блейзерс» виграли три зустрічі поспіль, але в гостях команда Террі Стоттса не дуже вражає, взявши верх у чотирьох з 10 поєдинків. Більш того, в рамках минулої шестиматчевої виїзної серії орегонці перемогли всього один раз. Захист підвів «Портленд», який в тому турне менше 107 очок не пропускав.

«Чикаго» в рідних стінах грає вільно і з перекосом у бік атаки, хоча і про захист ніхто не забуває, на відміну від минулого сезону. Вдома «Бики» виграли п’ять з минулих семи боїв і в шести набирали не менш 104 очок. «Блейзерс» чекає серйозний суперник.

Незважаючи на дуже пристойний стан «Портленда», на виїзді ця команда грає невиразно і з частими провалами по ходу зустрічі. Тим більше, що «Чикаго» – це далеко не аутсайдер, та ще й в бойовому складі. Той же Нікола Міротич, який провалив останні два матчі, напевно докладе максимум зусиль, щоб принести користь команді. Рекомендував би в цьому матчі взяти перемогу «Чикаго» з форою (-5).

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
03:00/5 гру
«Чикаго» - «Портленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0