Ставки на спорт. «Чикаго» – «Індіана»: «Буллз» здолають «Пейсерз»

03:00/31 гру '15

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарує матч, в якому «Чикаго Буллз» на своєму полі прийме «Індіану Пейсерз». «Бики» постараються скористатися спадом у грі лідера гостей Пола Джорджа.

Тяжкий місяць закінчується для «Чикаго», який за цей період двічі оформив серії з трьох поразок. Примітно те, що команда Хойберга вдало діє проти лідерів дивізіонів, здолавши «Торонто», «Оклахому-Сіті», «Сан-Антоніо», а ось на ігри з аутсайдерами налаштовується погано.

Виграти два з останніх трьох битв вдалося багато в чому завдяки обороні, яка стане ключовим чинником у зустрічі з «Індіаною». «Тандер» і «Репторс» против «Буллз» реалізували всього 40% з гри. Для «Чикаго», який вдома у переможних зустрічах пропускає всього по 92 очки, головне не дозволити суперникові набрати сто балів. Коли таке відбувається на майданчику «Буллз», то слідує поразка, а в 12 переможних зустрічах опоненти не розмінювали сотню.

«Індіана» нещодавно перервала серію поразок на виїзді, однак при нинішній формі Пола Джорджа, який в минулих чотирьох зустрічах набирав у середньому 11 очок при 25-відсоткової реалізації кидків з гри, навряд чи вийде знову за рахунок лави запасних добути вікторію. Пристойний резерв є і у «Чикаго», тому більше шансів на перемогу мають господарі.

У цій зустрічі варто взяти перемогу «Биків» з форою (-3). Непоганий темп набрав Деррік Роуз, який записує на свій рахунок по 20 очок у минулих трьох поєдинках, та й клуб з Індіанаполіса невдало грає у Чикаго, поступившись у п’яти з шести битв.

Ординар: Програш
«Чикаго» – «Індіана»
31.12.2015 03:00 ЕЕТ
НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0