Ставки на спорт. «Бостон» – «Орландо»: «Маги» не вміють грати на полі «Селтікс»

01:30, 22 бер 2016

Черговий ігровий день регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації подарував матч, в якому «Бостон Селтікс» прийме «Орландо Меджік». «Кельти» налаштовані перервати серію з двох домашніх поразок.

Напередодні «Бостону» все ж вдалося завершити серію з чотирьох поразок поспіль. В гостях команда Бреда Стівенса розправилася з «Філадельфією», що було очікувано. Тепер на своєму полі «Селтікс» потрібно завершити низку їх двох невдач, яка послідувала за масштабною серією успішних боїв (14 матчі).

Не можна сказати, що «зелені» успішно грають проти «Орландо». У минулих шести очних поєдинках вдалося виграти всього два рази, проте всі невдачі припали на виїзних битви, а ось в рідних стінах «Бостон» вже 11 матчів поспіль святкує перемоги в особистих зустрічах. «Орландо» не може перемогти в Массачусетсі з 2010 року.

Незважаючи на те, що доведеться провести другий поєдинок за два дні, шанси на вікторію господарів дуже пристойні. «Орландо» практично втратив мотивацію, маючи примарні шанси на вихід в плей-оф, а в гостях «Маги» виграли лише чотири з останніх 17 боїв. Колективу Скайлза не допомогли ні трейди, ні ротації в складі. Криза, в яку занурився клуб на початку 2016 року, так і триває. В останніх дев’яти поєдинках вдалося перемогти всього двічі.

Одним з ключових чинників постійних програшів на виїзді є слабка оборона «Меджік», яка на протязі 15 поєдинків поспіль пропускає більше сотні очок. «Бостон» вдома сто очок розміняв в 15 з минулих 16-ти боїв, лише раз набравши 98 пунктів. У цьому матчі рекомендував би перемогу господарів поля з форою (-7,5). В атакуючому плані вони на порядок небезпечніше гостей з Півдня.

Ординар: Виграш
НБА
01:30/22 бер
«Бостон» - «Орландо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0