Ставки на спорт. «Бостон» – «Денвер»: «Селтікс» знищать «Наггетс»

02:30/07 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Бостон Селтікс» на своєму паркеті прийме «Денвер Наггетс». «Кельти» продемонструють свою атакувальну силу в рідних стінах.

«Денвер» проведе четвертий поспіль матч на виїзді, де історично команда ніколи не вражала своїх фанатів. Однак в поточному сезоні в чотирьох гостьових зустрічах двічі вдалося перемогти. Жертвами «Наггетс» стали «Нью-Орлеан» та «Міннесота», а ось «Детройт» напередодні поставив на місце команду Майка Мелоуна, якій доводиться діяти без одного з найкращих атакувальних гравців команди Уіллі Бартона.

Другий поєдинок за два дні стане серйозним випробуванням для «Денвера». Крім того, «Бостон» в рідних стінах ще в минулому сезоні грав впевнено, а в поточному чемпіонаті нічого в гіршу сторону не змінилося. «Кельтам» доведеться битися без Ела Хорфорд і Джея Краудер, однак і з такими втратами команда Бреда Стівенса здатна легко розібратися з «Самородки».

«Бостон» виграв обидва домашні поєдинки, набираючи не менше 107 очок. Тільки в одному матчі, на виїзді проти «Чикаго», було набрано менше сотні балів (99). «Селтікс» можуть похвалитися однією з найпродуктивніших і швидких атак, з якої гості навряд чи впораються. Захист у «Денвера» далеко не найкращий, а на зустрічних курсах грати проти «Бостона» дуже складно. Подібне під силу, напевно, тільки «Клівленду».

У цій зустрічі варто звернути увагу на перемогу «Бостона» з форою (-7,5). «Зелені» не тільки відпочивали два дні, а й успішно грають проти «Денвера», перемігши в п’яти з шести очних поєдинків.

Ординар: Програш
«Бостон» - «Денвер»
07.11.2016 02:30 ЕЕТ
НБА 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0