Ставки на спорт. «Бостон» – «Чикаго»: кінець серії перемог «Буллз»

02:00/03 лис '16

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Бостон Селтікс» на своєму паркеті прийме «Чикаго Буллз». «Кельти» помстяться «Бикам» за нещодавню поразку на виїзді.

Вперше з 1996 року «Чикаго» почав сезон з трьох перемог. Перша вікторія якраз припала на домашній матч проти «Бостона», де яскраво відіграв Дуейн Вейд, який реалізував 3/4 триочкових кидків з гри. Всього «Селтікс» пропустили 11 дальніх «пострілів», що і стало основною причиною поразки.

«Чикаго» також вдома обіграв «Індіану» і на виїзді в останній зустрічі знищив «Бруклін». Незважаючи на успішний старт, поки не особливо віриться в стабільність виступу команди Хойберга на виїзді. Матч проти «Нетс» не показник, а ось «Бостон» вдома грає впевнено.

«Селтікс» поки поступилися лише раз. У рідних стінах команда Бреда Стівенса напевно жадає реваншу, тим більше, що є і позитивні новини з лазарету. Повністю одужав Маркус Смарт, а він якраз дуже добре захищає периметр. Максимально налаштований на поєдинок Джей Краудер, який напевно буде опікати Джиммі Батлера.

«Буллз» чекає складний бій. До речі, два останніх візити в Бостон були невдалими для «Биків». Цілком ймовірно, що один з фаворитів Сходу зуміє перервати серію перемог «Чикаго», тому в цьому матчі рекомендував би перемогу господарів поля з форою (-3,5). Зазначимо, що «Кельти» вдома виграли 19 з останніх 22 поєдинків у рамках регулярних сезонів.

Ординар: Виграш
«Бостон» - «Чикаго»
03.11.2016 02:00 ЕЕТ
НБА 2016/2017
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0